Połaniec, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Regionu

PoŁaniec

Typ ogłoszenia: Dam Prace

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy GPF ODSZKODOWANIA
poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KIEROWNIK REGIONU
Miejsce pracy: województwo świętokrzyskie

Naszą Firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę w zakresie obowiązujących przepisów oraz likwidacji szkód ubezpieczeniowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze działania są efektywniejsze a jednocześnie konkurencyjne cenowo w stosunku do usług świadczonych na rynku.

Opis stanowiska:
Zadaniem Kierownika Regionu jest , nadzór nad powierzonym personelem, budowa sieci sprzedaży, docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach, podpisanie umowy z klientem, kompletowanie dokumentacji potrzebnej do likwidacji szkody oraz dbanie o wizerunek firmy.

Oczekiwany Profil:
&#8226; Poszukujemy osób przedsiębiorczych, cechujących się dużym zaangażowaniem i inicjatywą, posiadających umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji,
&#8226; umiejętność planowania i organizowania swojej pracy,
&#8226; mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej w branży odszkodowań, ubezpieczeń lub finansów,
&#8226; wykształcenie &#8211; minimum średnie,
&#8226; dociekliwość i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,
&#8226; chęć osiągnięcia sukcesu i nastawienie na Klienta,
&#8226; niekaralność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
&#8226; Współpracę pod szyldem renomowanej i szanowanej Firmy, cieszącej się dobrą opinią medialną i będącą liderem na rynku odszkodowań,
&#8226; współpracę opartą na umowie agencyjnej (dla osób prowadzących działalność gospodarczą) lub współpracę opartą na umowie zlecenie,
&#8226; nie wymagamy własnej działalności gospodarczej,
&#8226; pracę jako zajęcie stałe lub dodatkowe,
&#8226; bardzo dobre warunki finansowe: wysokie wynagrodzenie prowizyjne, wysokie zaliczki po złożeniu sprawy do Kancelarii,
&#8226; dla doświadczonych agentów indywidualnie negocjujemy stawki prowizyjne,
&#8226; możliwość tworzenia własnej grupy doradców i otrzymywanie z tego tytułu dodatkowych korzyści finansowych,
&#8226; efektywnym współpracownikom oferujemy również możliwość dopłaty do telefonu, paliwa etc.,
&#8226; dodatkowe bonusy poza finansowe dla najlepszych (wycieczki, nagrody),
&#8226; możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy w oparciu o jasny plan kariery,
&#8226; zdobycie branżowej wiedzy poprzez bezpłatne, cykliczne szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów,
&#8226; pomoc merytoryczną i organizacyjną realizowaną przez dział obsługi współpracowników oraz fachową pomoc naszych prawników (w ramach konsultacji) w czasie współpracy przy kontaktach z klientami,
&#8226; dostęp do nowoczesnego i funkcjonalnego systemu on-line.

Dodatkowe informacje:
Miło widzimy wśród Naszych współpracowników osoby, które ukończyły 21 lat oraz emerytów służb mundurowych, którzy posiadają bardzo cenne doświadczenie przydające się przy obsłudze szkód osobowych. Jest to również bardzo dobra propozycja dla przedstawicieli handlowych, akwizytorów, agentów ubezpieczeniowych lub osób, które mają bezpośredni kontakt z klientem.

Dołącz do najlepszego zespołu w branży odszkodowawczej!
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Luty, 2013  11:12

Identyfikator: 439926

Wyświetleń: 3851